Categories

LUKAS Raty

LukasRaty

Delivery

Delivery

Czytnik Kindle

to bez wątpienia jeden z najciekawszych produktów ostatnich lat. Potwierdza to szerokie zainteresowanie i ciągle rosnąca liczba e-czytelników. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pasjonują się czytaniem i chcą zabierać ze sobą niezliczoną ilość książek w każde miejsce. Czytnik Kindle oraz inne czytniki e-booków są w stanie pomieścić w  swojej pamięci całe tomy opowiadań, powieści, książek specjalistycznych czy poezji – słowem WSZYSTKO. Właśnie ta zaleta pozwala na konkurencję z  tradycyjną książką.

Kindle

pozwala na delektowanie się słowem pisanym w każdej sytuacji: w drodze do pracy, podczas dalekiej podróży, dniem i nocą. Czytniki Kindle zostały przygotowane w ten sposób, aby służyć swoim użytkownikom jak najlepiej – wobec czego nie męczą one oczu tak jak w przypadku zwykłych wyświetlaczy LCD. Jeżeli stwierdzisz że masz ochotę na dobry kryminał, wystarczy zalogować się na swoje konto Kindle Amazon i pobrać go z sieci.

Nasz sklep zawiera szeroką ofertę czytników Kindle oraz innych wiodących producentów. Znajdziesz tu najlepsze, sprawdzone modele e-czytników, ale również nowości na rynku. Oprócz tego posiadamy szeroki wybór etui Kindle i różnych akcesoriów, przydatnych w korzystaniu z czytników. Życzymy zawsze miłej lektury!

Duplicate-1

  • Code: 83
  • Manufacturer: Amazon
  • Gross price: 649.00 zł
  • (Net Price: 527.64 zł)
  • Tell a friend


Nieoczekiwana premiera czytnika Kindle Paperwhite III. Amazon wprowadził swój najnowszy czytnik. To dobrze znany i niezwykle udany model Paperwhite, jednakże dokonano zmiany rozdzielczości z 1024 x 758 (212 ppi) na 1448 x 1072 (300ppi). To kolejny model po Kindle Voyage z ekranem 300ppi, tym razem w atrakcyjniejszej cenie niż poprzednik.

Najnowszy czytnik Kindle Paperwhite to wyjątkowy i niebywale intuicyjny w obsłudze e-book, który sprawi, że będziemy mieli w zasięgu ręki szeroką gamę ulubionych lektur, czasopism, magazynów etc. Niezwykła funkcjonalność nowego Kindle Paperwhite 3 zamknięta została w smukłym i eleganckim designie. 

Czytnik Kindle Paperwhite 3 - zabierz go ze sobą!


Czytnik Kindle Paperwhite 3

• Zastosowanie wysokiej rozdzielczości oraz techniki papieru elektronicznego E Ink® Pearl sprawiło, że tekst jest doskonale czytelny, co w kwestii jakości nie ustępuje drukowi. Co więcej obraz widoczny na takim ekranie wygląda tak samo, niezależnie od kąta obserwacji i oświetlenia.
• Na ekranie nie pojawiają się odblaski, nawet w jasnym świetle słonecznym, zatem w trakcie czytania nasz wzrok się nie męczy. 
• Wyjątkowo cienki i lekki – zmieści się w kieszeni, co sprawia, że model ten jest łatwy i wygodny w użytkowaniu.
• Wytrzymała bateria – do 6 tygodni.
• Wewnętrzna pamięć 4GB daje rozległą przestrzeń na tysiące tytułów.
• Ogromny wybór książek na Kindle Store.
Niezwykle szybki czas pobierania książek.
• Każdy użytkownik może zgodnie z własnymi preferencjami dobrać odpowiednią dla siebie czcionkę oraz jej rozmiar.
• Proste i szybkie wyszczególnianie wybranego fragmentu tekstu, wyszukiwanie słów i tworzenie oraz edytowanie notatek na marginesie tekstu z dodatkową możliwością dzielenia się poprzez Facebook oraz Twitter.
• Dostęp do darmowej wirtualnej chmury do przechowywania publikacji Amazona, gdzie ilość książek jest stale powiększana.
 Wersja z reklamami.Czytnik Kindle Paperwhite 3 - zawsze tam gdzie Ty


Specyfikacja Techniczna

Wyświetlacz

E Ink Pearl o przekątnej 6'' i rozdzielczości 1448 x1072 px 300 ppi - 16 odcieni szarości.

Waga
205g
Wymiary

169 mm x 117 mm x 9.1 mm

Pamięć 4GB (pomieści kilka tysięcy tytułów)
Ekran Dotykowy Tak
Obsługiwane formaty plików

BMP, DOC, GIF, HTML, JPEG, PDF, PNG, TXT, PRC, DOCx, AZW3, AZW, MOBI 

Wbudowany moduł WiFi Tak
Gwarancja 12 miesięcy/ serwis pogwarancyjny/ obsługa posprzedażowa