Categories

LUKAS Raty

LukasRaty

Delivery

Delivery

Czytnik Kindle

to bez wątpienia jeden z najciekawszych produktów ostatnich lat. Potwierdza to szerokie zainteresowanie i ciągle rosnąca liczba e-czytelników. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pasjonują się czytaniem i chcą zabierać ze sobą niezliczoną ilość książek w każde miejsce. Czytnik Kindle oraz inne czytniki e-booków są w stanie pomieścić w  swojej pamięci całe tomy opowiadań, powieści, książek specjalistycznych czy poezji – słowem WSZYSTKO. Właśnie ta zaleta pozwala na konkurencję z  tradycyjną książką.

Kindle

pozwala na delektowanie się słowem pisanym w każdej sytuacji: w drodze do pracy, podczas dalekiej podróży, dniem i nocą. Czytniki Kindle zostały przygotowane w ten sposób, aby służyć swoim użytkownikom jak najlepiej – wobec czego nie męczą one oczu tak jak w przypadku zwykłych wyświetlaczy LCD. Jeżeli stwierdzisz że masz ochotę na dobry kryminał, wystarczy zalogować się na swoje konto Kindle Amazon i pobrać go z sieci.

Nasz sklep zawiera szeroką ofertę czytników Kindle oraz innych wiodących producentów. Znajdziesz tu najlepsze, sprawdzone modele e-czytników, ale również nowości na rynku. Oprócz tego posiadamy szeroki wybór etui Kindle i różnych akcesoriów, przydatnych w korzystaniu z czytników. Życzymy zawsze miłej lektury!

Etui Kindle 4 i 5 WiFi z klipsem Czerwony

  • Code: 7805
  • Manufacturer: Inne
  • Gross price: 9.90 zł
  • (Net Price: 8.05 zł)
  • Tell a friend

Etui Kindle 4 i 5WiFi Kolor Czerwony


 

- Futerał wykonany z dobrej jakości skóry syntetycznej

- Wygodny zatrzask na magnes, wystarczy przytknąć zapięcie do obudowy

- Idealnie pasuje do czytników Kindle 4 i 5  WiFi ( Nie pasuje do modeli z dotykowym ekranem)

- Zabezpiecza czytnik przed upadkiem, doskonale chroni ekran

- Dodatkowa kieszonka na przechowywanie notatek

Uwaga: Dostępne modele z logo producenta i bez. Przydzielane losowo.