Kategorie

Wysyłka

Płatności

Czytnik Kindle

to bez wątpienia jeden z najciekawszych produktów ostatnich lat. Potwierdza to szerokie zainteresowanie i ciągle rosnąca liczba e-czytelników. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pasjonują się czytaniem i chcą zabierać ze sobą niezliczoną ilość książek w każde miejsce. Czytnik Kindle oraz inne czytniki e-booków są w stanie pomieścić w  swojej pamięci całe tomy opowiadań, powieści, książek specjalistycznych czy poezji – słowem WSZYSTKO. Właśnie ta zaleta pozwala na konkurencję z  tradycyjną książką.

Kindle

pozwala na delektowanie się słowem pisanym w każdej sytuacji: w drodze do pracy, podczas dalekiej podróży, dniem i nocą. Czytniki Kindle zostały przygotowane w ten sposób, aby służyć swoim użytkownikom jak najlepiej – wobec czego nie męczą one oczu tak jak w przypadku zwykłych wyświetlaczy LCD. Jeżeli stwierdzisz że masz ochotę na dobry kryminał, wystarczy zalogować się na swoje konto Kindle Amazon i pobrać go z sieci.

Nasz sklep zawiera szeroką ofertę czytników Kindle oraz innych wiodących producentów. Znajdziesz tu najlepsze, sprawdzone modele e-czytników, ale również nowości na rynku. Oprócz tego posiadamy szeroki wybór etui Kindle i różnych akcesoriów, przydatnych w korzystaniu z czytników. Życzymy zawsze miłej lektury!

Etui Kindle Touch Czerwony z funkcją wake up

  • Kod: 7253
  • Producent: Inne
  • Cena brutto: 19,00 zł
  • (Cena netto: 15,45 zł)
  • Poleć produkt

Etui Kindle Touch - Czerwony z funkcją "wake up".

- Wygodny zatrzask na magnes, wystarczy przytknąć zapięcie do obudowy.

- Idealnie pasuje do czytników Kindle Touch model z 2014r.

- Zabezpiecza czytnik przed upadkiem, doskonale chroni ekran.

- Wersja z funkcją automatycznego włączania/wygaszania ekranu po zamknięciu/otwarciu okładki.